Decyzją Dyrekcji Szpitala od dnia 11.05.2020r. Oddział Dziennego Pobytu Kliniki Rehabilitacji wznawia świadczenia rehabilitacyjne.  

Zasady funkcjonowania Oddziału Dziennego Pobytu – Rehabilitacyjnego (ODP) w czasie trwania epidemii SARS-CoV-2 : http://www.orsk.ump.edu.pl/pl/aktualnosci/zasady_funkcjonowania_oddzialu_dziennego.html

Z uwagi na przepisy sanitarno-epidemiologiczne przyjmujemy mniejszą liczbę pacjentów niż dotychczas. W pierwszej kolejności realizujemy leczenie u tych chorych, którym przerwaliśmy leczenie w marcu lub powinni rozpocząć leczenie w kwietniu.

W związku z powyższym ulega przesunięciu termin leczenia w ODP wszystkich oczekujących na leczenie. Będziemy do Państwa dzwonić w sprawie zmian w przewidywanych terminach leczenia i wizyt kwalifikacyjnych.

Pacjenci zgłaszający się do zapisu na leczenie    rehabilitacyjne na Oddziale Dziennego Pobytu! w celu zmniejszenia ryzyka przenoszenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 rejestracja skierowań odbywa się wyłącznie telefonicznie! Skierowanie pacjent dostarcza w dniu badania.
Rejestracja (w godz. 8:00-14:00) tel. 61 8 310 – 184
Sekretariat (w godz. 8:00 – 18:30) tel. 61 8 310 ¬– 384

lub elektronicznie przesyłając skan skierowania na adres: rejestracjaodp@orsk.ump.edu.pl

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość!

Zespół Oddziału Dziennego Pobytu